Gradient

Route & Programma

Hier vindt u de route en waar alle faciliteiten onderweg zich bevinden.

Het programma voor 2018 ziet er als volgt uit:

6:00 Wakker Worden                                                                                                                            7:00 Op weg met Steg                                                                                                                        8:00 Dilemmaas                                                                                                                                9:00 Route ‘76                                                                                                                                  10:00 Teams met Yms                                                                                                                    11:00 Mathijs Tijdreis                                                                                                                         12:00 De Radioringvaat Roeitop 10                                                                                                  13:00 De Fick Erin                                                                                                                            14:00 Fout maar Goud                                                                                                                        15:00 Daan Hardgaan                                                                                                                            16:00 Pitstop                                                                                                                                       17:00 Rad Rage                                                                                                                                18:00 Helden Verhalen                                                                                                                       20:00 Eindsprint                                                                                                                                 22:00 Einde Programma.

In verband met de afgelasting van de 42ste EY-Parthenon Ringvaart Regatta is er afgeweken van het oorspronkelijk programma, en presenteerden we een speciale Troostuitzending.

Het programma van de Troostuitzending van 2017 was als volgt:

8:00 – 9:00 Opgewekt
9:00 – 10:00 Bakkie Troost
10:00 – 11:00 Dokter Tom
11:00 – 12:00 Matthijs’ Tijdreis

De route van de Ringvaart Regatta is hier te vinden.
Wij zijn van deze route afgeweken en hebben op het plein bij Asopos de Vliet onze studio neergezet om zoveel mogelijk afbouwende ploegen van blijde klanken en andersoortige ondersteuning te kunnen voorzien.

Het oorspronkelijke programma van 2017 zou als volgt zijn geweest:

07:00 Wakker worden
08:00 Opgewekt
10:00 Sensationeel Traditioneel
11:00 Koekje d’r bij
12:00 De Fick erin
13:00 Matthijs’ Tijdreis
14:00 Radio Ringvaart Top 10
15:00 Fout maar Goud
16:00 Pitstop
17:00 Dokter Tom
17:30 Road Rage
18:30 Heldenverhalen
20:00 Eindsprint

De programma’s van de voorgaande edities zijn hieronder te vinden.

Programma 2016:

07:00 Draai je om met Tom
08:00 Opgewekt
10:00 Jaïr’s Foute Uur
11:00 Koekje d’r bij
12:00 Ringvaart Request
13:00 Matthijs’ Tijdreis
14:00 Radio Ringvaart top 10
15:00 Femke’s Fabulous Facts
16:00 Terug bij AV
17:00 Dokter Tom
17:30 Road Rage
18:30 Heldenverhalen
20:00 Eindsprint

Programma 2015:

van tot
7:00 8:00 Wakker worden op het plein
8:00 10:00 Opgewekt
10:00 11:00 De Notenkraker
11:00 12:00 Koekje d’r bij?
12:00 13:00 Zaagmans
13:00 14:00 Matthijs’ Tijdreis
14:00 15:00 Kleurstof
15:00 16:00 TomTom
16:00 17:00 Terug bij AV
17:00 17:30 Historisch
17:30 18:30 Road Rage
18:30 20:00 Heldenverhalen
20:00 22:00 Eindsprint!

 

white gradient